1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2017_Opowieści Starej Sosny_Przegląd Małych Form Teatralnych

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Monika Wittek, Grażyna Szewczyk , Zespól Szkół w Sośniach
 0/5
 
Grupa wiekowa: Przedszkole
„Opowieści Starej Sosny” to teatrzyk wyreżyserowany przez Monikę Wittek oraz Grażynę Szewczyk i wystawiony przez dzieci 3-4-letnie. Grupy maluchów i średniaków z Przedszkola Samorządowego w Sośniach. Scenariusz przedstawienia powstał w oparciu o historie opowiadające o Sośniach i Mojej Woli zawarte w książce Bożeny Hołubki „Grabkowe bajanie z Doliny Baryczy”. Przybliża on w przystępny sposób dzieciom historię miejscowości w której uczą się i mieszkają. Podczas przedstawienia mali aktorzy wcielają się w rośliny, zwierzęta oraz duszki Grabki nierozerwalnie związane z Doliną Baryczy, snujące swoje opowieści na leśnej polance. Cele: poznawanie ciekawych miejsc w najbliższej okolicy oraz historii i legend z nimi związanych; stwarzanie dzieciom możliwości wcielania się role i prezentowanie innym swoich umiejętności.


SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij