1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE 2017_ Promujemy Dolinę Baryczy- Gmina Odolanów_REGIONALNY KONKURS WIEDZY O DOLINIE BARYCZY

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Martyna Dymała - uczennica kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie , Zespół Szkół w Odolanowie
 5/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
I kategoria wiekowa: kl. IV-VI SP Ulotka promująca Gminę Odolanów- wykonana przez uczennicę kl.VI SP im. gen K.Glabisza w Zespole Szkół w Odolanowie. Autorka pragnie zachęcić do odwiedzenia pięknych, bogatych w walory przyrodnicze okolic Gminy Odolanów, gdzie znajduje się dużo stanowisk lęgowych ptaków wodno-błotnych, wartościowy pod względem przyrodniczym kompleks łąk Odolanowskich oraz liczne stanowiska roślin i zwierząt chronionych. Ulotka reklamuje także najważniejsze zabytki samego miasta Odolanowa.


PLIKI ZASOBU
 
folder-Martyna Dymała ( 1366 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Izabela Brymerska
Dobry materiał promocyjny.
04-06-2017

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij