1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Bąk
dla kogo?
Gmina Cieszków
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2017_Gmina Twardogóra - naszymi oczami_REGIONALNY KONKURS WIEDZY O DOLINIE BARYCZY

Baza Wiedzy / WIE, Autor: PAULINA TRELA, JULIA KĘDZIA , Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
 5/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (VII-VIII)
Pragniemy zachęcić do odwiedzenia naszych pięknych okolic i aktywnego wypoczynku poprzez pokazanie tego co kochamy najbardziej w naszych ziemiach twardogórskich.


Film skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby zapoznać się z historią i środowiskiem przyrodniczym gminy Twardogóra. Naszym celem jest zachęcenie do odwiedzenia tych pięknych okolic i aktywnego wypoczynku.
Prezentujemy wiele miejsc, ciekawych pod względem kulturowym, historycznym i przyrodniczym. Znajdują się tu zabytki architektury między innymi kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy i sanktuarium M.B. Wspomożenia Wiernych w Twardogórze oraz kompleks pałacowo- parkowy w Goszczu. Miłośnicy natury oraz wycieczek pieszych i rowerowych znajdą mnóstwo oznakowanych szlaków po pięknych krajobrazowo i ciekawych przyrodniczo zakątkach, będą też mogli odpocząć nad leśnymi stawkami w towarzystwie wielu gatunków ptaków.
W Twardogórze również można skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej, jak hala widowiskowo-sportowa, ścieżki spacerowe przy Skoryni, kąpielisko i lodowisko. Mamy nadzieję, że w okolicach Twardogóry każdy może znaleźć coś interesującego i przyjemnie spędzić czas. Zapraszamy do obejrzenia filmu i odwiedzenia okolic Twardogóry.
 
FILM: PAULINA TRELA, JULIA KĘDZIA, kl. 1d
FOT. STARTOWA: WALDEMAR NOWACZYK
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
Przyroda
  1. Rośliny
  2. Zwierzęta
Krajobrazy DB
  2. Las
  3. Łąka
  4. Miejskie
  5. Staw
  6. Wiejskie
Zabytki
Atrakcje DB
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Izabela Brymerska
Dobry materiał promocyjny.
04-06-2017

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij