1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Jesienne liście
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2018_MOJA BABCIA – ZOFIA HOŁUBKA – RODOWITA TWARDOGÓRZANKA_Jak żyło się w Dolinie Baryczy w czasach naszych babć i dziadków/prababć i pradziadków_Zuzanna Pietrzykowska_I kategoria wiekowa_S.P. nr 2 w Twardogórze

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Zuzia Pietrzykowska , Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
 5/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Twardogóra po wojnie. Historie przekazane przez wnuczkę Zuzannę Pietrzykowską na podstawie wywiadu z babcią Zofią Hołubką.


Pradziadek miał swoje marzenia, a ty babciu?

Praca w zaopatrzeniu była trudna, ale bardzo ciekawa, czasy były inne towarów trzeba było szukać, związane to było z wyjazdami na delegacje po całej Polsce. Zwiedziłam tym sposobem szereg zakładów w kraju. Można powiedzieć, że spełniłam swoje marzenie: chciałam pracować wśród wielu ludzi. Praca zaopatrzeniowca mi to umożliwiała.

PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Użycie Niekomercyjne (ang.Noncommercial (NC))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych tylko w celach niekomercyjnych.
PODKATEGORIE
Ludzie
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Wiktor Wolf
Miejsca ze zdjęć wyglądają zupełnie inaczej dzisiaj. Nie poznaję żadnego. Niesamowita jest ta historia z zabawkami w sklepie. Teraz byłoby to niemożliwe, przede wszystkim nikt nie kupiłby takiej używanej zabawki.
24-04-2018

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij