1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Bocian
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Ogórkorwanie 17.08.2019

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Michał Sznajder , M.Sznajder Gospodarstwo Rolne Kiszone Warzywa z Doliny Baryczy
inne
 0/5
 
Data wydarzenia: 2019-08-17 do 2019-08-17
Gmina: Żmigród
Miejscowość: pole za Węglewem
Zapraszamy wszystkich na dzień na polu ogórków. Każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się z pracą rolnika, zbierać sam ogórki, spróbować kiszonych warzyw oraz wziąć udział z "lataniu samolotem ogórkowym".

To dzień otwarty na polu ogórkowym w naszym gospodarstwie z okazji zakończenia sezonu ogórkowego, 17 sierpnia 2019r. w godz. 12:00-17:00. 
Będzie okazja zobaczyć jak wygląda plantacja ogórków, jakie maszyny rolnicze biorą udział w pracach polowych. Największą atrakcją jest \"lot ogórkowym samolotem\". 
Każdy uczestnik może nazrywać sobie tyle ogórków, ile będzie chciał i wziąć do domu za darmo. Będą porady dot. kiszenia ogórków i innych warzyw (kapusty, buraków, kalafiorów). Przeprowadzimy też degustację kiszonych warzyw i soków tłoczonych z kiszonek. Podzielimy się też przepisami na pyszne dania z kiszonych warzyw. 
To miły dzień na świeżym powietrzu w Dolinie Baryczy. Atrakcje dodatkowe: kontemplacja natury: otaczająca zieleń, wielkie niebieskie niebo, przelatujące ptaki i szum drzew, zabawy w chowanego w polu kukurydzy i w berka na ściernisku. 
Możliwość zakupu warzyw, owoców bezpośrednio od lokalnych rolników. 
Będą też pierogi i drożdżowe ciasto. Każdy uczestnik otrzyma mapy Doliny Baryczy.
Więcej informacji na stronie www.sznajder.agro.pl - mapa dojazdu na pole.

SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
------1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30------
   wrzesień 2019   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij