1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Zaproszenie na wyjazd po Dolinie Baryczy

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Zofia Pietryka, Hanna Jankowska , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
inne
 0/5
 
Data wydarzenia: 2018-09-26 do 2018-09-26
Data rekrutacji: 2018-09-18 do 2018-09-25
Gmina: Krośnice, Milicz
Miejscowość: Milicz
Szanowni Państwo! Dyrektorzy i nauczyciele szkół Gminy Milicz!

Zapraszamy reprezentacje szkolne (nauczyciel przedmiotów przyrodniczych, edukacji regionalnej+ max 4 uczniów) na wycieczkę edukacyjną, która zaplanowana jest w dniu 26 września w ramach projektu "Szlakiem rezerwatów oraz osobliwości przyrodniczych i historycznych Doliny Baryczy" realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy" i współfinansowanego przez Gminę Milicz. Wycieczka edukacyjna jest też działaniem sieciującym w ramach Programu Edukacja dla Doliny Baryczy.

8.30 zbiórka w Miliczu na parkingu przy ul Sułowskiej
W programie:
Zwiedzanie  Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Cieszkowie potem chłodni w Cieszkowie  – obszar NATURA 2000-jest to miejsce zimowania nietoperzy, kolejny punkt wycieczki to Kościół pod wezwaniem Świętego Macieja w Trzebicku, podsumowanie i poczęstunek zaplanowaliśmy w Hubertówce k. Gądkowic , która posiada znak promocyjny Dolina Baryczy Poleca) pięknie położonej wśród lasów. Program może ulec drobnym modyfikacjom
Powrót do Milicza ok 14.30

UWAGA!!!

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o deklarację udziału :
szkoła, nazwisko i tel. kontaktowy opiekuna+ liczba uczniów-max.4 ) na mail. zofiapietryka@op.pl lub tel. 606 316 128 (sms) w terminie najpóźniej do 22 września  2018 r.
Gdyby okazało się, iż są jeszcze wolne miejsca to w poniedziałek poinformuję Państwa o możliwości zabrania większej liczby uczniów.

Koszt udziału ucznia w wycieczce – 10zł – proszę o wcześniejsze zebranie pieniędzy przez opiekunów- z tych środków zostanie sfinansowany poczęstunek ( napój i ciasto) w Zameczku Myśliwskim Hubertówka
Ze względu na terenowy charakter wycieczki proszę o  odpowiedni sportowy ubiór.

Organizatorem wycieczki jest  Hanna Jankowska i Zofia PietrykaZofia Pietryka
prezes
Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930-----
-------
   czerwiec 2020   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij