1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Ssaczy quiz bóbr
dla kogo?
Nad Stawem
dla kogo?
Zimorodek
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Zaproszenie do udziału w projekcie " Razem dla KLIMATU" - zacznij od siebie czyli co możemy zrobić, żeby zapobiec zmianom klimatu?.

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Zofia Pietryka , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
Program
 0/5
 
Data wydarzenia: 2018-10-12 do 2018-12-31
Data rekrutacji: 2018-09-17 do 2018-10-26
Gmina: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród
Miejscowość: Milicz
Zapraszamy do udziału w projekcie nauczycieli i edukatorów, tych wszystkich którzy chcą wspólnie działać na rzecz zapobiegania zmianom klimatu.

To ważne! RAZEM możemy sporo zrobić. Zacznijmy jednak od siebie, zadbajmy w Dolinie Baryczy o czyste środowisko, doceńmy lokalne skarby jakimi są przyroda, regionalne produkty i ludzie z entuzjazmem do działania. DZIAŁAJMY lokalnie, EDUKUJĄC globalnie!

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej \"Dolina Baryczy\" zaprasza  nauczycieli i edukatorów oraz tych wszystkich, którzy chcą wspólnie działać na rzecz zapobiegania zmianom klimatu do udziału w projekcie  
\" Razem dla KLIMATU\" - zacznij od siebie czyli  co możemy zrobić, żeby zapobiec zmianom klimatu?.

 Zaplanowano:
•    warsztaty szkoleniowe w ośrodkach lub szkołach, podczas których osoba prowadząca przedstawi obszary tematyczne powiązane z zagrożeniami związanymi ze zmianami klimatycznymi. Inspiracja będą rozwiązania zaproponowane przez gospodarza zajęć. Odbędą się ćwiczenia praktyczne  dotyczące materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych w nawiązaniu do nowej podstawy programowej i tematyki klimatycznej. Poczęstunek z produktów lokalnych (uczestnik powinien wziąć udział w jednym z zaproponowanych warsztatów) terminy i miejsca są uzgadniane (listopad, grudzień 2018)
•    2 wyjazdy edukacyjno- integracyjnych po Dolinie Baryczy i okolicach jako realne przykłady rozwiązań infrastrukturalnych zapobiegającym skutkom zmian klimatu oraz poznanie producentów lokalnych  i ich oferty połączone z degustacją ( udział w co najmniej jednym wyjeździe)
•    opracowanie materiałów edukacyjnych, które zostaną zamieszczone na portalu www.edukacja.barycz.pl .
Więcej informacji na stronie: dzialaj.barycz.pl w zakładce projektu.
 Informacji udziela: Zofia Pietryka, mail: zofiapietryka@op.pl

UWAGA!
Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w projekcie proszę o zgłoszenie udziału na mail zofiapietryka@op.pl (karta zgłoszenia w załączeniu)
PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
----123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
-------
   maj 2020   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij