1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Nad Stawem
dla kogo?
Ssaczy quiz wilk
dla kogo?
Borsuk
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2019 Przedstawienie,,Nad Polską Wodą" Przegląd Małych Form Teatralnych

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Renata Gąbka
 0/5
 
Grupa wiekowa: Edukacja wczesnoszkolna (I-III)
Uczniowie klasy I Zespołu Szkół w Pawłowie zaprezentowali przedstawienie promujące rzekę -Polską Wodę, przepływającą przez Chojnik. Apelowali o to ,aby ludzie nie zaśmiecali i nie zanieczyszczali jej, gdyż jest to miejsce,gdzie można odpocząć i podziwiać piękną przyrodę.


Przedstawienie  klasy I ,,Nad Polską Wodą " przygotowane zostało w ramach realizowanego projektu edukacyjnego promującego ekologiczne zachowania w różnych zakątkach naszego środowiska przyrodniczego. Jednocześnie miało na celu zaprezentowanie ciekach miejsc w naszej okolicy, gdzie można miło spędzać czas, zachwycając się otaczającą przyrodą. Tym miejscem jest rzeka- Polska Woda, przepływająca przez Chojnik.
Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia. Sprawiło im to wiele radości. Mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, które mogli zademonstrować podczas występów w szkole.PLIKI ZASOBU
 
IMG_20190520_084043 ( 1532 KB .JPG )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij