1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Owadzi mikrokosmos
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Zaproszenie na wyjazd edukacyjny dla uczestników Regionalnego Konkursu o Dolinie Baryczy Zadbaj o Klimat,

Zapraszamy na wydarzenia, Autor: Zofia Pietryka , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
Konkurs
 0/5
 
Data wydarzenia: 2019-06-18 do 2019-06-18
Data rekrutacji: 2019-05-22 do 2019-06-10
Gmina: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Przygodzice, Sośnie, Twardogóra, Żmigród
Miejscowość: Milicz
Zapraszam finalistów Regionalnego Konkursu o Dolinie Baryczy na wyjazd edukacyjny. W programie wycieczki zwiedzenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa k. Kępna a następnie w Nadleśnictwie Antonin zajęcia edukacyjne i spotkanie integracyjne wraz z poczęstunkiem i drobnymi nagrodami dla finalistów.

Bardzo dziękuję za wspieranie uczniów i udział w Konkursie o Dolinie Baryczy.  Gratuluję wszystkim finalistom - prace uczniów zamieszczone na portalu edukacja są świetnym materiałem do edukacji  podczas różnego rodzaju zajęć  i jak widać zasoby te są odwiedzane przez setki osób.
Wszystkie finałowe prace uczniów można obejrzeć na portalu edukacyjnym pod linkiem http://edukacja.barycz.pl/zasoby/index.php?p=106&s_filtr=1&s_mod=6&s_word=&podkat_29_0=1&podkat_29_12=1
Tradycją już się stało, iż dla wszystkich chętnych finalistów (czyli uczniów, których prace w ramach konkursu zostały zamieszczone na portalu) oraz ich nauczycieli, mogą uczestniczyć w dodatkowej nagrodzie czyli wycieczce edukacyjnej. Koszty transportu/autobus  dofinansowane będą ze środków gminy Milicz (w ramach dotacji na zadanie publiczne) oraz przez Partnerstwo dla Doliny Baryczy ( nagroda dla finalistów WIE 2019)

Wycieczka zaplanowana jest ( zgodnie z wcześniejszymi informacjami) w dniu 18 czerwca (wtorek)
Proszę o wysłanie karty zgłoszenia na wycieczkę ( w załączeniu) w terminie do 10 czerwca (liczba miejsc ograniczona- liczy się kolejność zgłoszeń)
Szanowni Państwo w zależności od zgłoszeń zaplanujemy trasę przejazdu  uzgodnimy z opiekunami miejsce i godz. ( grupy z części wielkopolskiej)

W tym roku zaplanowaliśmy wyjazd do części wielkopolskiej Doliny Baryczy. W programie wycieczki zwiedzenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa k. Kępna a następnie w Nadleśnictwie Antonin zajęcia edukacyjne i spotkanie integracyjne wraz z poczęstunkiem i drobnymi  nagrodami dla finalistów.
Wyjazd z Milicza o godz. 8.30  (dojazd grupy ze Żmigrodu, Krośnic  i Twardogóry)
godz. 10.00-12.00
W ZOO Olszowa w salce szkoleniowej -  powitanie, informacja o rodzaju działalności Spółki i zrealizowanym Projekcie, zasady zwiedzania, film o  funkcjonowaniu ZZO, zgniatanie butelek przy użyciu zgniatarki,
gra: dotycząca segregacji odpadów, gra na macie podłogowej edukacyjnej i dopasowywanie czasu rozkładu odpadów w środowisku przy użycie tablicy, obserwacja procesu biodegradacji odpadów w pojemnikach, prezentacja kostiumu dydaktycznego "SOWA", gra na panelach dotykowych, układanie puzzli. Obejrzenie  Makiety ZZO Olszowa
PSZOK - punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
W wiacie na ścieżce - praktyczna nauka segregacji i postępowania z odpadami wytwarzanymi na co dzień w gospodarstwie domowym. Na stanowisku znajdują się 4 pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów Minileader typu Igloo oraz  jeden kontener zbiorczy z wymieszanymi opadami surowcowymi, z którego dzieci i młodzież odwiedzająca ZZO Olszowa mogą segregować odpady do poszczególnych kolorowych pojemników.
ok godz. 13 -14
Nadleśnictwo Antonin - zajęcia edukacyjne  oraz  poczęstunek i drobne gadżety  dla dla uczestników
W razie pytań proszę mailem lub tel 606 316 128  po godz. 19
Pozdrawiam Zofia Pietryka
prezes Stowarzyszenia na rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
PLIKI ZASOBU
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
KALENDARZ WYDARZEŃ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
----123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
-------
   styczeń 2021   
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij