1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Dolina Baryczy
dla kogo?
Żmija
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

Wyróżnione prace konkursowe - Regionalny Konkurs Wiedzy o Dolinie Baryczy

Baza Wiedzy / WIE, Autor: uczniowie - autorzy wyróżnionych prac konkursowych: Aleksandra Lorek i Aleksandra Bury z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze, HAnna Jarczewska i Anna Tarka z gimnazjum Ad Astra w Miliczu, Aleksandra Brodziak i Sandra Gąbka z ZS w Dębnicy , Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"
 0/5
 
Wyróżnione prace konkursowe przygotowane przez uczniów w formie prezentacji multimedialnych i albumów dokumentujących przeprowadzoną przez młodzież wycieczkę po regionie.


Wyróżnione prace konkursowe:
  • Czy warto zwiedzać  Dolinę Baryczy?” album przygotowany przez Aleksandrę Lorek i Aleksandrę Bury z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków  w Twardogórze
  •  „Fotoopowieść o jesiennym pięknie mojej Doliny” prezentacja wykonana przez Hannę Jarczewską i Annę Tarkę  z gimnazjum Ad Astra w Miliczu
  •  „Rowerowa wycieczka krajoznawcza po wielkopolskiej części Doliny Baryczy” przygotowana przez Aleksandrę Brodziak i Sandrę Gąbka z ZS w Dębnicy
  •  „Śladami legend czyli co kryje w sobie Milicz” prezentacja Aleksdandry Hybś i Joanny Kokot, uczennic z I LO w Miliczu.

Komisja, która przed finałem oceniała prace konkursowe pracowała w składzie:

Zofia Pietryka- Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy" ,

Iwona Grobelna Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Krośnicach

Agnieszka Prucnal SGTWT i DB.

PLIKI ZASOBU
 
( 0 KB . )
 
Gimnazjum w Twardogórze ( 4210 KB .PDF )
 
AD ASTRA ( 8663 KB .PDF )
 
ZS DĘBNICA ( 13877 KB .PDF )
 
I LO MILICZ ( 4403 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
PODKATEGORIE
Przyroda
Krajobrazy DB
Zabytki
Ludzie
Atrakcje DB

OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij