1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Ssaczy quiz jeleń
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Dokumenty > zgłoszenia na wyjazdy
 

W ramach projektu odbyły się  trzy wyjazdy studyjne dla przedstawicieli szkół i ośrodków pozaszkolnych:


23-25 maja 2014 r do Lipska- poznanie rozwiązań edukacyjnych w Niemczech.

5-7 września 2014r  po wiodących ośrodkach edukacyjnych w Polsce – trasie

 WŁOCŁAWEK- TORUŃ –KWIDZYN–GDAŃSK–BIEDRUSKO

oraz

14 listopada 2014 r wyjazd studyjny do Wrzosowej Krainy/ Dolnośląskiej Krainy Karpia dla nauczycieli i finalistów Regionalnego Konkursu Wiedzy o Dolinie Baryczy


Kryterium zakwalifikowania się do wyjazdów był udział szkół/ośrodków edukacyjnych  w PROJEKCIE Edukacja dla Doliny Baryczy oraz zaangażowanie zgłoszonych osób w przygotowywanie materiałów merytorycznych do narzędzi edukacyjnych, zasobów portalu oraz udział w spotkaniach, szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych w ramach działań projektu.

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij