1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Herb Żmigrodu
dla kogo?
Wiosenna łąka
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE2017_ Żmija Gródka i jej legendy_Przegląd Małych Form Teatralnych

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Agnieszka Matunin , Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Powidzku
 0/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
„Żmija Gródka i jej legendy” to przedstawienie teatralne, którego tematem są legendy Doliny Baryczy związane ze Żmigrodem oraz Powidzkiem. Powstało ono na podstawie książek: „Bajkowa Dolina Baryczy" Włodzimierza Ranoszka oraz „Grabkowe bajanie z Doliny Baryczy”. Głównym celem było wzbogacenie wiedzy dzieci o środowisku lokalnym, zapoznanie z legendami dotyczącymi najbliższej okolicy, kształcenie umiejętności przygotowania inscenizacji z wykorzystaniem rekwizytów i doskonalenia gry aktorskiej oraz kształcenie umiejętności zespołowej prezentacji inscenizacji. Dzieci swoje umiejętności zaprezentowały podczas apelu z okazji Dnia Ziemi (21 kwietnia), gdzie publicznością była cała społeczność Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Powidzku.


SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij