1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Żmija
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE 2017_Dolina Baryczy w naszym regionie - Dębnica i okolice_Reginalny Konkurs Wiedzy o Dolinie Baryczy.

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Oliwia Hankiewicz - uczennica Zespołu Szkół w Dębnicy , Szkoła Podstawowa im. Polskich Oimpijczyków w Dębnicy
 5/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Promocja i reklama Doliny Baryczy na terenie Dębnicy i okolic.Region ten to dom pełen natury, zabytków,miejsc wypoczynkowych związanych z Doliną Baryczy.Każdy turysta mały i duży może aktywnie spędzić czas na rowerze w przepięknych,jedynych w swoim rodzaju okolicach Dębnicy.Koniecznie musicie to zobaczyć.


SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Bez Utworów Zależnych (ang. No Derivative Works (ND))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie tylko dokładnych (dosłownych) kopii dzieła, niedozwolone jest jego zmienianie i tworzenie na jego bazie pochodnych.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  
Izabela Brymerska
Dobry materiał promocyjny
04-06-2017

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij