1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Z Grabkiem na ryby
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 

WIE_ 2019_Dobry "Klimat" - Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy_Zadbaj o KLIMAT

Baza Wiedzy / WIE, Autor: Weronika Lis, Katarzyna Kowalska , Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu
 0/5
 
Grupa wiekowa: Klasy (IV-VI)
Wszyscy lubimy, jak wokół nas jest czysto i przyjemnie. Tworząc ten film, pragniemy zachęcić wszystkich do troski o zachowanie w naturalnym stanie tego, co nas otacza, naszej pięknej przyrody. Każdy z nas działając lokalnie, a więc we własnym gospodarstwie domowym, może przyczynić się do poprawy jakości klimatu. W przeciwnym razie zabraknie nam czystego powietrza, zdrowej żywności czy wody do picia. MY NIE CHCEMY TAK ŻYĆ.


PLIKI ZASOBU
 
Metryczka do filmu ( 66 KB .PDF )
SŁOWA KLUCZOWE
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE
LINKI ZEWNĘTRZNE
LICENCJA
Materiały w tym zasobie udostępnione zostają na licencji:
Uznanie Autorstwa (ang.Attribution (BY))
zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy.
PODKATEGORIE
WIE Wyjątkowe Inicjatywy Edukacyjne

Zasób biorący udział w inicjatywie:
OPINIE I KOMENTARZE  

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij