1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
GRY I ZABAWY
Dolina Baryczy, a świat który tracimy.
ZASOBY POWIĄZANE
  •  
    500
     
    dodano: 30-03-2019
    Dolina Baryczy, a świat który tracimy.- to gra planszowa, która ma na celu zwrócenie uwagi na niszczenie świata przez człowieka i jak bardzo niebezpieczna jest ludzka "zabawa w Boga". Porusza tematy tj. Zmiana klimatu, problemy ze śmieciami, zanieczyszczenie mórz i oceanów, zanieczyszczenie atmosfery, rozwijające zagrożenia w postaci chorób i pasożytów, a także wyniszczanie fauny i flory przez człowieka.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij