1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
CIEKAWA DOLINA
dla kogo?
ssaczy quiz ryś
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Efekty
  
    

Założone efekty projektu:

  •     Współpraca i sieciowanie pozaszkolnych ośrodków  edukacji regionalnej i przyrodniczej obszaru na rzecz opracowania PROGRAMU oraz spójnej oferty.
  •  Promocja dobrych praktyk z obszaru z regionu, kraju i terenu UE w zakresie realizacji działań edukacyjnych na obszarach cennych przyrodniczo i kulturowo (spotkania, warsztaty, wyjazdy studyjne)
  • Opracowanie i upowszechnienie  pomocy dydaktycznych dotyczących specyfiki regionu Doliny Baryczy i dostosowane do różnych poziomów edukacyjnych  tj:   portal, aplikacje,  gry edukacyjne, scenariusze zajęć, tablice graficzne, puzzle, pacynki itp.
  • Przekazanie  podmiotom uczestniczącym w projekcie  niezbędnego sprzętu i narzędzi do realizacji celów i treści edukacyjnych dotyczących regionu Doliny Baryczy.
  • Tworzenie oferty edukacyjnej ośrodków wynikającej z potrzeb  szkół z regionu .
  • Planowanie i wdrożenie  założeń projektu w ramach edukacji  szkolnej oraz  pozaszkolnej -pilotaż w ramach Dni Karpia
  • Certyfikacja i monitoring ośrodków szkolnych i pozaszkolnych w oparciu o  wspólnie wypracowane kryteria , motywujące do współpracy, podnoszenia jakości działań edukacyjnych w szczególności dotyczących poznawania naszego regionu.
  • Wykorzystanie wniosków, wyników ewaluacji i monitoringu oraz doświadczeń z realizacji PROJEKTU do  opracowanie założeń  PROGRAMU Edukacyjnego dla Doliny Baryczy (LSR 2014-2020)
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij