1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Opinia rodzica jest ważna  
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
POMOCE DYDAKTYCZNE/ GRY,PUZZLE,DOMINA...
POMOCE DYDAKTYCZNE/ GRY,PUZZLE,DOMINA... > Plansze A1 na zewnątrz - komplet (historia karpia, hodowla karpia, przystanek stawy, w szuwarach, staw zmiennym jest, rybożercy, ryby z Doliny Baryczy)
Plansze A1 na zewnątrz - składana tak jak mapa. W komplecie 3 sztuki dwustronnie drukowane. Plansze wykonane z wodoodpornego, nierwącego się tworzywa syntetycznego.

W Dolinie Baryczy człowiek i przyroda współdziałają od wieków. Poznaj zależności pomiędzy naturą, a gospodarką rybacką. Zestaw zawiera 6 plansz edukacyjnych:
kup_teraz_maly

1. historia karpia 
historia karpia_A1
2. hodowla karpia
hodowla kapria_A1
3. przystanek stawy
przystanek stawy_A1
4. w szuwarach 
w szuwarach_A1
5. staw zmiennym jest
staw zmiennym jest_A1
6. rybożercy
rybozercy_A1

  
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij