1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Owadzi mikrokosmos
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze
AKTUALNE OFERTY OŚRODKA
 • dla kogo? 
  81
  Miejsce realizacji zajęć: w terenie i sali 
  Autorskie oprowadzanie i zajęcia z historii fotografii i filmu na bazie zgromadzonej kolekcji blisko 500 eksponatów. Dawne aparaty fotograficzne, kamery, projektory, rzutniki oraz wyposażenie ciemni fotograficznej, są pretekstem do przekazywania wiedzy o historii fotografii i filmu, ale także do prowadzenia warsztatów i zajęć praktycznych. Planujemy również mini plenery fotograficzne z wykorzystaniem zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu, oraz szeroko rozumianego obszaru Doliny Baryczy ze szczególnym uwzględnieniem walorów przyrodniczych. Możliwa budowa własnego aparatu typu "otworkowego" oraz praca w ciemni. Wszystko odbywa się na terenie sali wystawienniczej, zespołu pałacowego w Goszczu. Zajęcia prowadzi Mirosław Emil Koch.
  dostępność: stałe
 • dla kogo? 
  R997
  Miejsce realizacji zajęć: w sali 
  Biblioteka Publiczna w Twardogórze oferuje młodszym i starszym mieszkańcom gminy Twardogóra, przez cały rok kalendarzowy, związane z naszą Małą Ojczyzną: konkursy, quizy, wystawy, pogadanki o ekologii i regionie, głośne czytania regionalnych bajek i legend oraz połączone z tym zajęcia edukacyjne,z wykorzystaniem narzędzi dydaktycznych dostępnych na portalu www.edukacja.barycz.pl, sprzętu i pomocy edukacyjnych przekazanych Bibliotece w ramach projektu, po wcześniejszym umówieniu terminu i tematu zajęć. I. Lokalne potencjały wykorzystywane w ofercie Biblioteki: 1. kulturalny (legendy i bajki regionalne) 2. historyczny (fakty i przekazy historyczne) II Oferta zajęć może dotyczyć następujących zagadnień związanych z przeciwdziałaniem skutkom zmian klimatu: gospodarowania odpadami i świadomych zakupów, III Oferta nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych, ze względu na usytuowanie Biblioteki na pierwszym piętrze w budynku bez windy.
  dostępność: stałe

1-2 |

LISTA OŚRODKÓW Z OFERTAMI
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij