1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
motyl
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Dokumenty > formularz dotyczący zasobów do portalu
  
 

Formularze dotyczące zasobów portalu


Jednym z założeń PROJEKTU było zaangażowanie przedstawicieli placówek szkolnych i ośrodków edukacyjnych do współtworzenia narzędzi edukacyjnych w tym również portalu.


Podczas spotkań, warsztatów prezentowane były „postępy” w tworzeniu logistyki, części merytorycznej i technicznej portalu edukacyjnego. Uczestnicy w sposób aktywny włączali się w projektowanie i konsultowali kolejne kroki. Ważne były  informacje zebrane zarówno podczas dyskusji jak i uzyskane w treści formularzy.

 Zebrane inspiracje edukacyjne były  przekazywane przez administratora  portalu do informatyków, którzy „przekuwali” te pomysły w sposób merytoryczny, tak ażeby to nowoczesne narzędzie edukacyjne było praktyczne i odpowiadało potrzebom zarówno dorosłych jak i młodych użytkowników portalu.

Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij