1% PODATKUO PROGRAMIEKONTAKTLOGOWANIE / REJESTRACJAPRZYSTĄP DO PROGRAMUDODAJ ZASÓB
     
Zimorodek
dla kogo?
Opinia rodzica jest ważna
 
BAZA EDUKACYJNA
PRZEDSZKOLE KLASY I-III KLASY IV-VI GIMNAZJUM PONADGIMNAZJALNE
 
MATERIAŁ EDUKACYJNY OŚRODKI POZASZKOLNE BAZA WIEDZY / WIE
 
O PROJEKCIE > Dokumenty > ankiety diagnozujące
 
 

Do udziału w PROJEKCIE zostały zaproszone

  • ·         Ośrodki szkolne (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) z regionu Doliny Baryczy

oraz  wszystkie podmioty, które tworzą lub planują utworzyć stałą lub cykliczną ofertę edukacyjną dla szkół w szczególności:

  • ·         Ośrodki pozaszkolne
  • ·         Ośrodki edukacji pozaszkolnej i wypoczynku  funkcjonujące jako jednostki organizacyjne j.s.t
  • ·         Leśne Kompleksy Promocyjne przy Nadleśnictwach
  • ·         Organizacje pozarządowe prowadzące stałą ofertę edukacyjną  lub projektową o cyklicznym charakterze
  • ·         Podmioty gospodarcze

 

Warunkiem przystąpienia do projektu było wypełnienie ankiety przez osoby zaangażowane w funkcjonowanie lub planowanie działań ośrodka i przesłanie do biura Partnerstwa dla Doliny Baryczy

 

W oparciu  o analizę ankiet została utworzona baza informacyjna tj. dane teleadresowe zgłoszonych podmiotów, kontakty do sekretariatów i osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

 Zestawiono i opracowano  informacje o dotychczasowych działaniach w szkołach i ośrodkach dla poszczególnych poziomów nauczania z zakresu edukacji przyrodniczej i regionalnej.

 Zidentyfikowano w jakim stopniu szkoły korzystają z oferty lokalnych ośrodków edukacyjnych i jakie mają problemy i ograniczenia .

 

Wstępnie zdiagnozowano potrzeby w zakresie posiadania niezbędnego sprzętu oraz opracowania treści oraz narzędzi dydaktycznych przydatnych do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie regionalizmu i szeroko rozumianej przyrody.


Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki. Zadania realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy", współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniają inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.2. Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013".

CMS, internetART
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij